ADPM Health

Fetele de pe Instagram care fac sport. Inspiratia zilei!

Scris de Alexandru Manea

Daca nu iti vine sa faci miscare ca sa slabesti sau sa te tonifiezi, poate urmatoarele fotografii te vor motiva sa o faci. Iata o selectie cu cele mai celebre fete de pe Instagram care se fotografiaza zilnic facand sport etalandu-si formele perfecte.

Ai vrea sa faci sport, sa fii in forma maxima, dar nu iti gasesti motivatia sa mergi zilnic la sala sau sa iesi in parc sa alergi? Atunci, probabil ar trebui sa arunci o privire pe urmatoarele conturi de Instagram.

Le apartin unor tinere care au devenit celebre pe aceasta retea de socializare prin fotografiile pe care le posteaza zilnic in timp ce fac sport si in care isi etaleaza formele perfecte.

Sunt urmarite impreuna de milioane de oameni din intreaga lume si au devenit un etalon in ceea ce priveste stilul de viata activ. Iata o selectie cu cele mai celebre fete de pe Instagram care se fotografiaza zilnic facand sport etalandu-si formele perfecte.

amandabisk

Amanda Bisk @amandabisk

hannahbronfman
Hannah Bronfman @hannahbronfman

kayla_itsines
Kayla Itsines @kayla_itsines

kaisa-keranen
Kaisa Keranen @kaisafit

emily-skye
Emily Skye @emilyskyefit

nude-yoga
Nude Yoga Girl @nude_yogagirl

basebodybabes-jpg
Base Body Babes @basebodubabes

massy-arias
Massy Arias @massy-arias

jennifer-forrester
Jennifer Nash Forrester @jenniferforrester

isabel-goulart
Izabel Goulart @izabelgoulart

natalie-uhling
Natalie Uhling @natalieuhling

karena
Karena si Katrina @tonieitup

Despre autor

Alexandru Manea

Scrie un comentariu

*